Uwaga Rodzice!

przez admin

 

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, wydłużeniu do Świąt Wielkanocnych uległ okres zawieszenia zajęć w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach.  

W związku z powyższym, realizując postulaty MEN o nauczaniu zdalnym, zapraszamy Państwa do odwiedzin strony naszego Przedszkola na Facebooku (https://www.facebook.com/Przedszkole-w-Przyszowie-303708973442217/), na  której będziemy udostępniać propozycje zabaw i ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Mamy nadzieję, że chętnie z nich skorzystacie. Zależy nam na tym, aby dzieci mogły kreatywnie spędzać ten czas, a przy tym, by ćwiczyły swoje zdolności manualne.

Zachęcamy zatem wszystkich Rodziców naszych Przedszkolaków do aktywności na naszym profilu. Chętnie zobaczymy efekty Waszych prac- można wrzucać zdjęcia, dzielić się pomysłami, inspirować innych do ciekawych zabaw z dziećmi w domu.

Liczymy też na Państwa kreatywność i obiecujemy dzielić się własną! Powodzenia!

Wychowawcy: Diana Półtorak- Siembida, Agnieszka Hałka, Jagoda Golas