Plan Lekcji


Klasa I „a” wychowawca – mgr Małgorzata Gawryl

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845edukacja wczesnoszkolnaj. angielski informatyka religia edukacja wczesnoszkolna
855-940edukacja wczesnoszkolna religiaedukacja wczesnoszkolna j. angielski edukacja wczesnoszkolna
950– 1035wfedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnawfedukacja wczesnoszkolna
1055-1140 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolnawfedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
1200-1245edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna

Klasa I „b” wychowawca – mgr Agnieszka Gałużny

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845j. angielskireligia edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
855-940edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
950– 1035wfj. angielskiedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
1055-1140 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolnawfwfinformatyka
1200-1245edukacja wczesnoszkolna religia

Klasa II wychowawca – mgr Joanna Szewczyk

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna religiawf informatyka
855-940wfwfj. angielski religia edukacja wczesnoszkolna
950-1035edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
1055-1140 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
1200-1245edukacja wczesnoszkolnaj. angielski

Klasa III wychowawca – mgr Marta Serafin

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845informatykaedukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
855-940 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolnawfedukacja wczesnoszkolnawf
950-1035 edukacja wczesnoszkolna wfreligiaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
1055-1140 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna j. angielski edukacja wczesnoszkolna
1200-1245j.angielski religia

Klasa IV wychowawca – mgr Anna Nalepa

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 800-845 wfwf wfreligiawf
2. 855-940matematykaj. polskij. polski j. polski j. polski
3. 950-1035j. polski j. angielski j. angielskij. angielski matematyka
4. 1055-1140przyrodamatematyka g. wychowawczamatematykaprzyroda
5. 1200-1245historiaplastykareligia technikamuzyka
6. 1255-1340informatyka Iwdżinformatyka II

Klasa V wychowawca – mgr Katarzyna Surma

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 800-845j. polski j. polski j. polski j. polskij. polski
2. 855-940j. angielski historiareligiamatematykaj. angielski
3. 950-1035matematykatechnikageografiareligiamatematyka
4. 1055-1140muzyka j. angielskimatematykahistoria wf
5. 1200-1245g. wychowawcza wfbiologia wf plastyka
6. 1255-1340wdżwf informatyka I
7. 1440-1525 informatyka II

Klasa VI „a” wychowawca – mgr Jolanta Szewc

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 800-845wfwfmatematyka j. angielski muzyka
2. 855-940j. polski j. angielski j. angielski matematyka matematyka
3. 950-1035historiareligiatechnikageografia j. polski
4. 1055-1140matematykaj. polski j. polski j. polski  biologia
5. 1200-1245plastykagodz. wychowawczahistoriawfinformatyka
6. 1255-1340wdż wf religia 
7. 1350-1435

Klasa VI „b” wychowawca – mgr Bogusława Kwaśnik

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 800-845j. polskimatematykaj. polskimatematykaj. polski
2. 855-940matematyka j. angielskibiologiaj. polski matematyka
3. 950-1035geografiaj. polski historiaj. angielskiwf
4. 1055-1140wfwfreligiaplastykatechnika
5. 1200-1245historiag. wychowawczawf muzykaj. angielski
6. 1255-1340 wdżinformatyka IIreligia
7. 13501435informatyka I

Klasa VII wychowawca – mgr Małgorzata Walec

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 800-845matematykafizykaj. angielski fizykaj. angielski
2. 855-940j. polski matematykachemiageografia j. niemiecki
3. 950-1035j. angielski j. niemiecki j. polskimatematykachemia
4. 1055-1140biologiahistoriabiologiaj. polski j. polski
5. 1200-1245wfj. polskigeografiahistoriamatematyka
6. 1255-1340muzykaplastyka religiawf g. wychowawcza
7. 13501435wdżwfwfreligiainformatyka
8. 1440-1525

Klasa VIII „a” wychowawca – mgr Dorota Sulich

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 800-845matematykaj. polskichemia j. angielskimatematyka
2. 855-940wos fizykamatematykafizykachemia
3. 950-1035j. polskiwosj. polski matematykaj. niemiecki
4. 1055-1140j. angielski j. niemieckigeografia historiaj. polski
5. 1200-1245biologiahistoria j. angielski j. polskiwf
6. 1255-1340g. wychowawczareligiawdżedb
7. 1350-1435wfinformatykareligia
8. 1440-1525dzwf wf

Klasa VIII „b” wychowawca – mgr Małgorzata Skrok

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 800-845geografiaj. angielski j. angielski j. polski chemia
2. 855-940historiaj. polski j. polski j. angielski j. polski
3. 950-1035matematykafizykachemiafizykabiologia
4. 1055-1140edbwosmatematykareligiaj. niemiecki
5. 1200-1245j. polski j. niemieckihistoriamatematykamatematyka
6. 1255-1340wfwfwosg. wychowawczawf
7. 1350-1435dzreligiawdżwf
8. 1440-1525informatyka IIinformatyka I