Najlepsi w szkole

Rok szkolny 2021/2022 – I półrocze

Uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej 

Klasa 4

– Amelia Burdzy – 5,45
– Karol Koleński – 5,45
– Wojciech Kruk – 5,27
– Karolina Serafin – 5,27
– Martyna Siek – 5,27
– Kinga Laska – 5,18
– Paweł Wdowiak – 5,09
– Atilla Juhos – 5,0
– Marcin Tłusty – 5,0
– Gabriela Suszko – 4,82

Klasa 5a 

– Emilia Żak – 5,5
– Alicja Kotwica – 5,17
– Kacper Kruk – 5,17
– Franciszek Wolak – 5,17
– Szymon Rusiecki – 5,0
– Jakub Szczęch – 5,0
– Wiktoria Chorzępa – 4,92
– Gabriel Bajor – 4,83
– Patryk Serafin – 4,83
– Aleksandra Luboch – 4,75

Klasa 5b

– Aleksander Siembida – 5,67
– Filip Bijak – 5,33
– Antoni Siembida – 5,17
– Martyna Tabor – 5,0
– Alicja Grobel – 4,83
– Kacper Kiełb – 4,83
– Ewa Wołoszyn – 4,83

Klasa 6

– Mikołaj Kotwica – 5,25
– Kornelia Kruk – 5,17
– Katarzyna Tabor – 5,17
– Aleksandra Jaskot – 5,08
– Gabriela Gugała – 5,0
– Mateusz Żak – 4,92
– Igor Giecko – 4,83
– Kamila jeż – 4,83
– Karol Wilk – 4,83

Klasa 7a 

– Patrycja Sulich – 5,36
– Natalia Krupa – 5,29
– Emilia Burdzy – 5,0
– Łukasz Rachwał – 4,93
– Paulina Wdowiak – 4,86
– Aleksandra Ryś – 4,85

Klasa 7b

– Julia Wołoszynek – 5,5
– Wiktoria Bielak – 5,08
– Julia Olejarz – 4,86
– Amelia Ciapińska – 4,79

Klasa 8 

– Weronika Saja – 5,39
– Karolina Piekarz – 5,35
– Kornelia Sulich – 5,22
– Wiktoria Suszko – 5,06
– Wanessa Gońska – 4,89
– Dorian Kogut – 4,78
– Daniel Skawiński – 4,78

Uczniowie ze 100% frekwencją

  • Sebastian Kotwica
  • Zuzanna Marut
  • Emilia Jaskot 

Ranking średnich ocen wg klas

  1. Klasa V a – 4,71
  2. Klasa VI – 4,62
  3.  Klasa IV – 4,6
  4. Klasa Vb – 4,44
  5. Klasa VIIa – 4,27
  6. Klasa VIII – 4,19
  7. Klasa VIIb – 4,08

Ranking frekwencji wg klas

  1. Klasa Va – 91,84%
  2. Klasa VI – 89,53%
  3. Klasa VIIb – 89,47%
  4. Klasa IVa – 88,99%
  5. Klasa III – 88,19%
  6. Klasa Vb – 87,81%
  7. Klasa VIIa – 86,67%
  8. Klasa II – 86,51% 
  9. Klasa I – 84,87%
  10. Klasa VIII – 80,89% 

Współzawodnictwo czytelnicze

  1. miejsce – klasa III
  2. miejsce – klasa I
  3. miejsce – klasa II
  4. miejsce – klasa VI
  5. miejsce – klasa IV
  6. miejsce – klasa VIIb
  7. miejsce – klasa VIII
  8. miejsce – klasa Vb
  9. miejsce – klasa Va
  10. miejsce – klasa VIIa