PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

przez admin

Dzień 10 listopada 2017r. pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków z Przedszkola w Przyszowie-Zapuściu i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział: przedszkolaki z grupy BIEDRONECZKI, PSZCZÓŁKI, MISIE, ich rodzice oraz Pani Dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i tańce. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor Anna Bednarczyk dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania.