Rozstrzygnięcie konkursu „Mam talent”

przez Monika Kopeć

24.03.2023 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs “MAM TALENT”.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności przedszkolaków, ich zainteresowań i talentów, umożliwienie prezentacji swoich pasji większej grupie odbiorców, promocja alternatywnych form spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja działań artystycznych w przedszkolu.

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które chciały zaprezentować swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent. Do konkursu przystąpiło 14 uczestników z różnych grup. Każdy zaprezentował swój jedyny i niepowtarzalny talent.

NASI LAUREACI:

I MIEJSCE: Iga Woś, Aniela Siembida

II MIEJSCE: Wiktoria Małkowicz, Karolina Kopeć, Cezary Tomczyk

III MIEJSCE: Kornelia Delekta, Antoni Olejarz

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu !!!

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup nagród dla naszych uczestników.