Mam Talent!

przez Anna Nalepa

Nie istnieje wielki talent bez wielkiej siły woli” – od takich słów rozpoczęliśmy zmagania uczestników w szkolnym konkursie „Mam Talent” organizowanym przez Samorząd Uczniowski w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

Po preselekcjach wyłonionych zostało 23 finałowych występów. Uczestnicy rywalizowali o nagrody przyznawaną prze Jury – nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Społeczność Szkoły miała przyjemność oglądać ucztę talentów stworzoną przez: Alicję Sulich, Milenę Wołosz, Elisę Stańko, Patryka Serafina, Wiktora Józefiaka, Zuzannę Woś, Martynę Tabor, Irenę Juhos, Karolinę Serafin, Konrada Burdzego, Szymona Kopcia, Julię Szewc, Amelię Burdzy, Gabrielę Suszko, Zuzannę Sowę, Wiktorię Rogalę, Ewę Wołoszyn i  Łukasza Rachwała.

Rywalizacja było bardzo wyrównana oraz różnorodna. Oprócz śpiewu, tańca i akrobatyki można było również cieszyć się pokazem gry na skrzypcach, sztuczek magicznych, sprytnej matematyki, sztuczek z piłką nożną oraz układaniem kostek Rubika.

Wyniki konkursu:

Klasy I-III

Kategoria śpiew:

I – Alicja Sulich

II – Irena Juhos

III – Julia Szewc

Kategoria „różne”:

I – Elisa Stańko

II – Wiktor Józefiak

III – Zuzanna Woś

Klasy IV – VIIII

Kategoria śpiew:

I – Ewa Wołoszyn

II – Karolina Serafin

III – Milena Wołosz

Kategoria „różne”:

I – Łukasz Rachwał

II – Szymon Kopeć

III – Zuzanna Sowa

Nagrodę publiczności za porywający taniec zdobył Kacper Żak z klasy II.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy występów i życzymy dalej wytrwałości w rozwijaniu swoich uzdolnień.

Samorząd Uczniowski