Pasowanie na Przedszkolaka

przez admin

9 listopada w naszym Przedszkolu miała miejsce niezwykle sympatyczna i ważna uroczystość- Pasowanie na Przedszkolaka. Jest to pierwsze tak ważne wydarzenie w życiu dzieci zaczynających swoją przygodę z przedszkolem, a jednocześnie wyjątkowo wzruszająca i pamiętna chwila dla ich Rodziców. To także jeden z najważniejszych momentów w ciągu roku dla całej braci przedszkolnej, która powiększa się o kolejne pokłady dziecięcej radości, spontaniczności i ciekawości.

Wspólne obchody tego wyjątkowo radosnego dnia rozpoczęliśmy od sympatycznych występów artystycznych pasowanych Przedszkolaków. Także Starszaki z grup „Misie” oraz „Pszczółki” chętnie wsparły swoich nowych kolegów, wierszem, śpiewem oraz wieloma przyjaznymi uśmiechami.

Następnie nastąpił moment pasowania, którego Mistrzynią Ceremonii była nasza Pani Dyrektor. Wszyscy Pasowani wykazali się wielką odwagą i cierpliwością.

Nagrodą za poczynione trudy i pracę nad tak pięknym przebiegiem uroczystości były przygotowane przez Rodziców słodkie poczęstunki, które nie pozostały obojętne naszym Przedszkolakom i uczyniły to święto jeszcze sympatyczniejszym.

Szczególne podziękowania pragniemy złożyć Panu Wójtowi Sławomirowi Serafinowi oraz Kierownik Centrum Usług Wspólnych Pani Barbarze Trafidło- Lubas, za uczestnictwo w tak ważnym w życiu Przedszkola Święcie oraz ufundowanie upominków dla naszych pasowanych Przedszkolaków.

Dziękujemy także Rodzicom za pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Wszystkim Pasowanym życzymy, aby ten czas spędzony w naszym Przedszkolu był pełen uśmiechu, dobrej, bezpiecznej zabawy oraz codziennego odkrywania świata po kawałeczku.

Niech zacznie się Wasza przygoda!

[g-gallery gid=”5078″]