Zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018

przez admin

21 czerwca 2018r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku przedszkolnego uczestniczyli też rodzice.

Na początku wystąpiły dzieci z grupy „Biedronki”. Zaśpiewały piosenkę, wierszykami pożegnały przedszkole oraz popisały się tańcem.

Następnie rozpoczął się występ 4-5 latków z grupy „Pszczółki”. Były wiersze i piosenki oraz pożegnanie starszaków.

Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości – występ 5-6 latków z grupy „Misie”. Starszaki dostojnie zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne i recytatorskie.

Po występach młodsze dzieci otrzymały dyplomy, zaś dzieci, które żegnały się z przedszkolem otrzymały nagrodę w postaci książki. Na zakończenie rodzice rozdali nagrody – niespodzianki wszystkim dzieciom.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

[g-gallery gid=”3925″]