Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

przez admin

Dziś uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Wśród zgromadzonych uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pani dyrektor i wicedyrektor gościliśmy panią Barbarę Lubas, która w imieniu pana wójta, przekazała nagrody książkowe najlepszym uczniom Naszej szkoły. Jak co roku, na uroczystej akademii pani dyrektor wręcza tym najpilniejszym świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz listy gratulacyjne rodzicom tych wyjątkowych uczniów. Mogliśmy również, na forum szkoły, przekazać stypendia uczniom z najwyższymi średnimi.
Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczniom, którzy uzyskali bardzo wysokie wyniki w nauce oraz ich rodzicom. Życzymy im kolejnych sukcesów!
Już niebawem, na naszej stronie internetowej w zakładce DLA RODZICÓW i DLA UCZNIÓW, będzie można zapoznać się z listą dzieci nagrodzonych za pracę w tym roku szkolnym. Zapraszamy! 🙂