PROJEKT „LUBIMY CZYTAĆ” – III spotkanie z książką

przez admin

Projekt „Lubimy czytać” wzbudził ogromne zainteresowanie rodziców, którzy również w kolejnym tygodniu odwiedzili naszych przedszkolaków i zaprezentowali swoje umiejętności narratorskie przed małymi słuchaczami. W grupie „Biedroneczki” Mama Lenyzaprezentowała bajkę pt. „Kicia Kocia gotuje”.W grupie „Pszczółki” Mama Alicji przeczytała bajkępt. „Masza i Niedźwiedź – pierwsze spotkanie”, a Mama Nikoli, zaprezentowała bajki pt. „Kot w butach” oraz „Księżniczka na ziarnku grochu”. Zaś w grupie „Misie” Mama Mateusza zainteresowała bajką pt. „Dzikie łabędzie”. Dzieci z wielkim zaciekawieniem wysłuchały bajek, a także oglądały kolorowe ilustracje. Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników – a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!