Dzień Dziecka 2022

przez Monika Kopeć

Dzień Dziecka, to jeden z najradośniejszych dni, na który tak bardzo zawsze czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu, dzieci powinny być uśmiechnięte, zadowolone i szczęśliwe, wszystkim zależy, by zapewnić maluchom atrakcje i sprawić niespodzianki. Dlatego, już dziś rozpoczęliśmy obchody tego wyjątkowego święta- święta wszystkich dzieci! Czekało na dzieci mnóstwo przyjemności. Były tańce, zabawy z chustą, puszczanie baniek mydlanych, rzuty do celu, słodkie upominki. Przedszkolaki bawiły się świetnie przy dźwiękach muzyki pod okiem opiekunów. Roześmiane buzie, podskoki w rytmie muzyki, wesołe rozmowy, świadczyły o tym, że jest świetnie. Impreza dostarczyła wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Odwiedzili nas także goście z Środowiskowego Domu Samopomocy w Bojanowie, którym serdecznie dziękujemy za prezenty dla naszych podopiecznych.