Wycieczka przedszkolaków do Wesołej Akademii

przez Monika Kopeć

W czwartek 14.10.2021 r. Przedszkolaki z grup: Misie, Pszczółki i Biedronki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Wesoła Akademia”. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, co już stanowiło sporą atrakcję. Na miejscu dzieci miały okazję do aktywnego spędzenia czasu oraz integracji z rówieśnikami. Na Dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: podwieszany park linowy, dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, trampolina, dmuchany zamek oraz zjeżdżalnie i baseny z kulkami. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną Przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. Przedszkolaki z grupy Misie, Pszczółki i Biedronki spędziły dzień pełen niezapomnianych wrażeń i emocji.