Szafowanie w naszej szkole!

przez Anna Nalepa

Drodzy Uczniowie! Zróbcie porządek w szafie i wesprzyjcie Bartusia w walce z SMA! Szkolny klub Wolontariusza zaprasza wszystkich do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Szafowanie, zainicjowanej przez Fundację ”Po pierwsze”.

Do naszego działania może przyłączyć się każdy, kto ma w szafie rzeczy, których już nie używa. Szafowanie jest pierwszą i jedyną w Polsce akcją, która niesie pomoc potrzebującym osobom, a jednocześnie pomaga sprzątać naszą planetę. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie Bartusia Przychodzkiego, chorującego na SMA. Co zbieramy? – odzież, obuwie, pluszowe i tekstylne maskotki, poszewki, kołdry, koce, narzuty, firanki, obrusy, bieżniki. Wszystko, co oddajemy, musi być czyste, nadające się do użytku, dobrze zapakowane w worki. Rzeczy dostarczamy do szkoły w Przyszowie w terminie od 20.09 do 30.09 (do godziny 15.00). Zbiórkę koordynują opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza: Pani Małgorzata Skrok, Pani Dorota Sulich, Pani Jolanta Szewc, Pani Marta Serafin i Pani Agnieszka Gałużny. Weź udział w akcji i pomóż Bartusiowi!