PILNE!

przez admin

Szanowni Państwo! 

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o śledzenie na bieżąco informacji w e-dzienniku (zakładka poczta). Od poniedziałku nauczyciele będą umieszczać zadania do samodzielnego wykonania przez dzieci w domu. 

W sytuacji zagubienia loginu, hasła do e-dziennika istnieje możliwość odebrania go w dniu 13 marca 2020 r. do godziny 14.00 w sekretariacie szkoły. 

Uczniowie, którzy mają pozostawione w szkole ćwiczenia, zeszyty lub podręczniki, mogą je odebrać 13 marca 2020 r. do godz. 14.00. 

Główny Inspektor Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia i MEN apelują o rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny i  czystości pomieszczeń, śledzenie na bieżąco komunikatów o sytuacji epidemiologicznej w kraju, unikanie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi. Czas zawieszenia zajęć w szkole to czas domowej kwarantanny, czas na odpoczynek i regenerację organizmu.