Dzień Życzliwości i Seniorzy w przedszkolu

przez admin

21 listopada obchodzony jest Dzień Życzliwości. Z tej okazji nasze Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach mówiących o tym, co to znaczy być miłym i życzliwym dla innych.
Wykonały także okolicznościowe prace plastyczne, a także otrzymały odznaki życzliwości.
Wyjątkowym momentem dzisiejszego dnia była wizyta Seniorów z Domu Opieki Dziennej w Maziarni, którzy przeczytali naszym Przedszkolakom znane i lubiane wiersze dla dzieci. Podzielili się także z nimi rymowankami i piosenkami z dawnych lat. Szczególnym momentem było wspólne zaśpiewanie znanej wszystkim piosenki „Stary niedźwiedź mocno śpi”, które pokazało jak tradycja łączy pokolenia.
Dziękujemy serdecznie naszym miłym Gościom za odwiedziny w naszym Przedszkolu i poświęcenie Przedszkolakom czasu na to, co lubią robić najbardziej