Ruszamy z wyjazdami na basen!

przez admin

Od 10 września 2019 r. (wtorek) ruszają wyjazdy na basen do Stalowej Woli.

We wtorki (zbiórka przed szkołą na przystanku o godz. 16.00) wyjeżdżają następujące osoby: Bajor Gabriel, Bijak Filip, Burdzy Damian, Gutowska Karolina, Gutowski Adrian, Janiec Gabriela, Kotwica Ignacy, Kotwica Maciej, Kotwica Mikołaj, Kotwica Paulina, Krupa Natalia, Marut Kamil, Marut Tomasz, Marut Zuzanna, Mozgawa Dawid, Piela Tomasz, Popek Kacper i Popek Zuzanna.

W czwartki (zbiórka przed szkołą na przystanku o godz. 16.00) wyjeżdżają następujące osoby: Puzio Dominika, Potocka Katarzyna, Puzio Wojciech, Reguła Urszula, Saja Dominik, Serafin Karolina, Serafin Michał, Serafin Patryk, Siembida Aleksander, Siembida Antoni, Sudoł Szymon, Sudoł Angelika, Sulich Kornelia, Sulich Patrycja, Tłusty Marcin, Wdowiak Paulina, Wilk Karol i Wolak Bartosz.

W piątki (zbiórka przed szkołą na przystanku o godz. 16.05) wyjeżdżają następujące osoby: Wolak Patrycja, Wolak Wiktoria, Wołoszyn Ewa, Wołoszyn Filip, Wołoszynek Julia i Żak Katarzyna.