Dzień Chłopaka

przez admin

Choć Dzień Chłopaka nie jest oficjalnym świętem, chętnie go w Polsce obchodzimy. W Naszej szkole świętujemy każdego roku. Koleżanki składają kolegom życzenia i obdarowują ich prezentami, jakże różnorodnymi w każdej z klas. Poza tą standardową celebracją zawsze staramy się, by z tego dnia  wszyscy chłopcy mieli miłe wspomnienia. Tak więc specjalnie dla Nich, jak i w celach charytatywnych Samorząd Uczniowski przygotował szkolny kiermasz z babeczkami, co by odrobinę ten dzień osłodzić. Najciekawszym jednak wydarzeniem tego dnia były sportowe zmagania pomiędzy chłopcami ze wszystkich klas, które miały wyłonić Najlepszego Sportowca Szkoły. Pozostanie to na razie tajemnicą aż do dnia 14 października, w którym, podczas uroczystego apelu z okazji Święta Edukacji Narodowej i pasowania pierwszoklasistów, zostaną ogłoszone wyniki. Tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć. Zobaczcie, jak radzili sobie Nasi chłopcy w biegu z przeszkodami na czas.