Tydzień Humanistyczny

przez admin

Już niebawem, a dokładnie 13 maja, w Naszej szkole rozpoczniemy TYDZIEŃ HUMANISTYCZNY. W ciągu pięciu dni, od poniedziałku do piątku będziecie mogli wykazać się swoją wiedzą i pomysłowością w ciekawych konkursach i zabawach. Niektóre zadania już zostały rozdane. Jeszcze kilka dni i będziecie gotowi na Dzień Dobrego Słowa, który rozpocznie tydzień zmagań. Jeśli jeszcze nie dokończyliście plakatów „Mój język świadczy o mnie” i nie przygotowaliście listy dobrych słów, czas się sprężyć, bo to pierwsza rzecz, która będzie podlegać ocenie. W kolejnym dniu, we wtorek odbędzie się konkurs „Mistrz języka polskiego” oraz happening ortograficzny. Na długiej przerwie najmłodsi będą mogli posłuchać bajek czytanych przez starszaków. Również dzieciaczki z przedszkola będą mogli posłuchać ciekawych bajek, ale to już we środę. Tego dnia zaplanowano również konkurs „Mistrz kaligrafii”. We czwartek kolejne zmagania w następnym konkursie. Tym razem przebierzecie się za dowolnego bohatera literackiego lub przygotujcie pracę plastyczną o swoim ulubionym bohaterze literackim. Tu wybór należy do Was drodzy uczniowie. W piątek nastąpi podsumowanie wydarzenia, rozdanie nagród oraz apel pt. „Jestem kulturalny i dobrze mi z tym”. Mamy nadzieję, że nie zabraknie zainteresowania z Waszej strony, Kochani i będziecie się dobrze bawić. Pozostaje życzyć Wam POWODZENIA!!! ?