Muzyczne sukcesy naszych Przedszkolaków

przez admin

W dniu dzisiejszym w Przedszkolu w Bojanowie odbył się VII Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej pod hasłem ” Piosenka Patriotyczna”, nad którym honorowy patronat objęli Wójt Gminy Bojanów oraz Przewodniczący Rady Gminy Bojanów. Naszymi reprezentantkami w tym wyjątkowym wydarzeniu były:

Amelka Ludian z grupy „Misie”

Natalka Wolak z grupy „Pszczółki”

Nikolka Gugała z grupy „Pszczółki”

Zuzia Sowa z grupy „Pszczółki”.

Dziewczęta spisały się na przysłowiowy medal i wprost wyśpiewały sobie pierwsze miejsca. Po wspaniałych występach dzieci zostały nagrodzone nie tylko serdecznymi brawami, ale również pamiątkowym dyplomem, książką o Polsce oraz słodkim upominkiem. Dziękujemy organizatorom i gratulujemy naszym Przedszkolakom, które tak godnie reprezentowały nasze Przedszkole.