Międzynarodowy Projekt „Piękna Nasza Polska Cała”- CERTYFIKAT

przez admin

Miło nam poinformować, iż nasze Przedszkole zostało wyróżnione certyfikatem za aktywny udział w Międzynarodowym Projekcie „Piękna Nasza Polska Cała”. Wraz z nim otrzymaliśmy także serdeczne życzenia następującej treści: „Dziękując za ogrom serca i pracy włożonej w realizacje Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”, chcemy życzyć dużo inspiracji i pomysłów, dalszych działań patriotycznych i folkowych, promowania naszej Pięknej Ojczyzny w kraju i za granicą, poszanowania tradycji i wartości. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania i wyjątkowych niepowtarzalnych pomysłów – z całego serca DZIĘKUJEMY!
Niech cudowne wspomnienia i wzruszenia pozostaną na długo w sercach wychowanków i naszych.”

Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem naszych Przedszkolaków. Bardzo chętnie angażowały się one we wszystkie przewidziane w nim zadania. 
Dlatego też już wiosną ruszamy z jego II edycją i mamy nadzieję na jeszcze większe jego powodzenie.