„Kochanym Babciom, Kochanym Dziadkom!”

przez admin

Dzisiejszy dzień w naszym Przedszkolu był bardzo gwarny i wesoły. Wszystko za sprawą sympatycznych gości, którzy na zaproszenie naszych Przedszkolaków tłumnie zjawili się u nas w tym wyjątkowym dla nich dniu. Mowa oczywiście o Babciach i Dziadkach, którzy właśnie dziś obchodzą swoje święto.

Z tej okazji nasze Przedszkolaki przygotowały specjalne występy dla swoich ukochanych Babć i Dziadziusiów. „Biedronki” zaśpiewały piękne piosenki, a straszaki z grup „Misie” oraz „Pszczółki” zaprezentowały Jasełka.

Wszystkie Przedszkolaki pilnie ćwiczyły od wielu dni, aby dziś zadziwić swoich ukochanych najbliższych, a przede wszystkim sprawić im radość i wywołać uśmiechy na ich twarzach. Wszystko to udało się znakomicie i zarówno Babcie, Dziadkowie jak i ich Wnuczęta spędzili miłe wspólne chwile zakończone słodkim poczęstunkiem i wręczaniem drobnych upominków.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ten wyjątkowy dzień odwiedzili nasze Przedszkole i towarzyszyli naszym Przedszkolakom w radosnym świętowaniu.

 

[g-gallery gid=”5901″]