Wspólne kolędowanie z Kapelą Ludową „Łęgowianie”

przez admin

Dzisiaj, 13 grudnia 2018 r. naszą placówkę odwiedziła Kapela Ludowa „Łęgowianie”, działająca w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojanowie od 1995 r. Kapela wystąpiła w składzie: Pani Danuta Kobylarz – śpiew, Pani Danuta Wilk – śpiew, Pani Magdalena Kolańska – śpiew, Pan Jacek Janeczko – akordeon i Pan Krystian Marut – trąbka. Goście wprowadzili przedszkolaczków, uczniów, grono pedagogiczne i pracowników obsługi w klimat zbliżających się świąt. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy: Gdy się Chrystus rodzi, Gdy śliczna Panna, Przybieżeli do Betlejem, Wśród nocnej ciszy, W żłobie leży. Po występie nastąpiło wręczenie nagród wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Przypominamy, że prace zostały wystawione na kiermasz, a zebrane pieniądze trafią do potrzebujących rodzin.

[g-gallery gid=”5659″]