Konkurs pięknego czytania

przez admin

Konkursy to jeden z wielu sposobów angażowania Naszych uczniów do rozwijania swoich uzdolnień. Tym razem zachęciliśmy ich do udziału w konkursie pięknego czytania. Po dwóch reprezentantów z każdej klasy stanęło do rywalizacji 17 maja 2018 r. Organizatorzy konkursu, p. Małgorzata Skrok oraz p. Marta Serafin wraz z p. Dyrektor Anną Bednarczyk zasiadły w jury. Ocenie podlegały płynność i bezbłędność czytania, dykcja oraz interpretacja czytanego tekstu. Jury miało trudny orzech do zgryzienia, gdyż uczniowie byli naprawdę świetnie przygotowani. Spośród nich wyłoniono 10 zwycięzców i 8 wyróżnionych:

ZWYCIĘZCY
Szymon Rusiecki (I a), Ewa Wołoszyn (I b), Natalia Krupa (III a), Julia Wołoszynek (III b), Julia Ozga (IV), Paulina Kotwica (IV), Magdalena Gugała (V), Klaudia Sulich (V), Aleksandra Koleńska (VI), Magdalena Pałamarz (VII)

WYRÓŻNIENI
Wiktoria Wolak (I a), Karolina Golik (I b), Aleksandra Ryś (III a), Patrycja Wolak (III b), Zuzanna Ozga (III b), Kornelia Sulich (IV), Karolina Piekarz (IV), Dominika Puzio (VI)

Każdy z uczestników został nagrodzony. Gratulujemy!!!