III TRENER W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM

przez admin

12 stycznia w „Hotelu Prezydenckim” w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala 58 Plebiscytu Nowin na najpopularniejszych sportowców 2017 roku. Duży sukces odniósł Pan Marcin Stróż, który w gronie ponad 100 nominowanych zajął 3 miejsce w województwie. Konkurs składał się z dwóch etapów, a głosy zdobywało się poprzez wysyłanie sms z nr nominowanego. Pierwszy polegał na eliminacjach powiatowych, które Pan Marcin wygrał uzyskując największą liczbę głosów. W drugi etapie (finale wojewódzkim) do rywalizacji stanęło 24 trenerów z wszystkich powiatów. Głosowanie znów odbywało się przez wysyłanie sms. Ostatecznie Pan Marcin uzbierał blisko pół tysiąca głosów co pozwoliło mu zająć trzecie miejsce. Podczas uroczystej gali, gościem specjalnym byli: marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, Mieczysław Golba – senator i prezes PZPN oraz wiele osobistości ze świata sportu min. Krzysztof Ignaczak – siatkarz wielokrotny reprezentant Polski .