DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

przez admin

19 stycznia 2018r., w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka. Nasi podopieczni zaprezentowali się w programie przygotowanym specjalnie z myślą o najukochańszych Babciach i Dziadkach! Dzieci wyuczyły się wyznaczonych ról oraz tradycyjnych kolęd. Na jasełkowe spotkanie zaproszono najbliższych członków rodzin naszych przedszkolaków. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Szopka prezentowała się zdumiewająco, a występy przedszkolaków wywołały wzruszenie na twarzach zaproszonych gości. Dzieci świetnie wcieliły się w swoje role, śpiewały znane kolędy, ku wielkiemu zaskoczeniu widzów były nawet partie solowe. Maluszki przynosiły Jezuskowi rozmaite dary – mleko, piórko, ubranie oraz wielkie czerwone serduszka.

Przedszkolaki zadedykowały również wiersze i piosenki wszystkim Babciom i Dziadkom. Wystąpienie zakończyły życzenia dla Babci i Dziadków, po których zostały im wręczone laurki. Podsumowaniem tej pięknej uroczystości był wspólny poczęstunek zorganizowany przez rodziców przedszkolaków.