Zakończenie roku

przez Monika Kopeć

Czerwiec to miesiąc pełen radości i oczekiwania na wakacje, ale również czas pożegnań. Dzisiaj 20 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pożegnanie Starszaków”, którzy w tym roku odchodzą do szkoły. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez Panią Dyrektor zebranych gości. Następnie dzieci zaprezentowały swój program artystyczny. Były wiersze, piosenki i piękne tańce oraz walc. Na pamiątkę tego wydarzenia Dyrektor Pani Anna Bednarczyk wraz z Wicedyrektor Panią Haliną Nieradka wręczyły naszym małym absolwentom pamiątkowe dyplomy, medale oraz książki. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom podziękowała za współpracę.    

Dziękujemy wszystkim rodzicom za współpracę, pomoc, wsparcie oraz wspólnie spędzony czas. Naszym wspaniałym absolwentom życzymy wspaniałych , pełnych przygód wakacji oraz samych sukcesów w szkole.