Zakończenie projektu „Wspólnie mocniejsi – uczymy się przez integrację”

przez Anna Nalepa

Uczniowie klasy V zrealizowali projekt edukacyjny pod hasłem ,,Wspólnie mocniejsi – uczymy się przez integrację”, którego celem było poprawienie relacji między uczniami oraz rozwijanie ich umiejętności i wiedzy w różnych dziedzinach poprzez wspólną integrację.

Autorem tego projektu jest Bartosz Jarzynka. Projekt składał się z co najmniej trzech zadań, jakie mieli wykonać uczniowie na następujące tematy: ,,Tworzymy kolorowy mural”, ,,Projektowanie i prezentacja plakatu edukacyjnego”, ,,Wspólna praca nad projektem – nasze miasto w przyszłości”, ,, Odkrywanie skarbów – projektowe poszukiwania”. Koordynatorem projektu w placówce była Pani Diana Półtorak – Siembida, a nauczycielem prowadzącym zajęcia była Pani Anna Szczęch. Każdy uczeń otrzymał dyplom ukończenia projektu.