Wycieczka do Brzezóvki

przez Monika Kopeć

11 czerwca przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Kompleksu Turystycznego Brzezóvka obok Kolbuszowej. Park oferuje liczne atrakcje, a jedna z nich jest Park Dinozaurów.  Wędrując ścieżką edukacyjną uczestnicy wycieczki mieli okazję zapoznać się z historią oraz obejrzeć kilkadziesiąt modeli prehistorycznych gadów, które przedszkolaki podziwiały z zachwytem. Dzieci mogły również zobaczyć, jak wygląda wioska Indian. Oprócz parku dinozaurów i wioski Indian było mnóstwo zjeżdżalni i innych urządzeń rekreacyjno-rozrywkowych uwielbianych przez dzieci. Przedszkolaki mogły spróbować swoich sił w wspinaczce po parku linowym, skokach na trampolinach, dmuchańcach, gokardch, torze tubingowym, karuzelach, rowerkach wodnych i wielu innych urządzeniach. Zadowolone, nieco zmęczone ale pełne wrażeń dzieci, wróciły do przedszkola.