Piknik charytatywny w Przyszowie

przez Monika Kopeć

Pod patronatem Rady Rodziców, Dyrekcji oraz pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przyszowie, a także Klubu Karate Kyokushin Seiken Przyszów, OSP Przyszów, Gminy Bojanów 2 czerwca  2024 roku na stadionie sportowym w Przyszowie  został zorganizowany piknik charytatywny dla Oli i Frania. W przygotowania do pikniku zaangażowali się również rodzice naszych wychowanków. Piknik rozpoczął się o godzinie 14:00, a jego honorowymi gośćmi byli min: kandydat do Parlamentu Europejskiego Pan Rafał Weber, Radna Sejmiku Wojewódzkiego Pani Kamila Piech, Wójt Gminy Bojanów Pani Agnieszka Kobylarz. Goście mogli podziwiać występy i pokazy taneczne przedszkolaków z Przyszowa oraz uczniów klasy 1”b”. Następnie na scenie zaprezentował się  Klub Karate Kyokushin Seiken z Przyszowa, seniorzy z Domu Senior + w Maziarni oraz Orkiestra Dęta i Mażonetki z MDK w Stalowej Woli. Oprócz występów dużym zainteresowaniem cieszył się pokazów strażacki.  Uczestnicy  imprezy mogli  wziąć udział w loterii fantowej, której główna nagroda był rower ufundowany przez Firma IKEA. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, dmuchane wesołe miasteczko, karuzela, kino 9D, przejażdżki kucykami, malowanie twarzy, paintball, przejażdżki starem wojskowym oraz autobusem komunikacji miejskiej, a także wiele innych atrakcji. Kolejnym punktem programu był konkurs „Mam Talent”, w którym uczestnicy zaprezentowali swoje talenty. Podczas festynu można było się posilić pysznymi przekąskami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich. Jako gwiazdy wydarzenia zaśpiewali: Olivia Hausner – finalistka tegorocznego „Mam Talent” oraz zespól „Słowianki”. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację pikniku.

https://www.facebook.com/share/p/LWo3eUBnz7XXZD7w/