Dzień Mamy i Taty

przez Monika Kopeć

Mama i Tata to najprostsze słowa jakie dziecko może wypowiedzieć od momentu przyjścia na świat po dorosłość, pełne wiary, nadziei i miłości, w których mieści się cały świat. Wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły święto „Mamy i Taty”. Dzieci tego wyjątkowego dnia przygotowały specjalny pokaz artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i wspomnień. Choć przez chwilę poczuliśmy się w innej przestrzeni, jakby ktoś nas wszystkich zaczarował i za pomocą magicznej różdżki przeniósł na magiczną łąkę. Przybyłych gości powitała Dyrektor przedszkola Pani Anna Bednarczyk, a następnie przedszkolaki zabrały Rodziców w niesamowitą podróż, pełną pięknych wierszy, kolorowych strojów, muzyki i tańca, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Po części artystycznej przedszkolaki w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca.

Wszystkim Mamom i Tatom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.