Odwiedzamy Dom Dziecka w Stalowej Woli!

przez Anna Nalepa

Szkolne Koło Wolontariatu naszej szkoły z okazji mikołajek włączyło się w akcję Mikołaj 2023 dla podopiecznych Podleśna Przystań w Stalowej Woli, kontynuując tym samym swoją charytatywną działalność.

W tym celu zorganizowano wśród uczniów zbiórkę rzeczy potrzebnych dzieciom z placówki. W efekcie udało się zebrać ogromną ilość słodyczy, produktów spożywczych i przyborów szkolnych. Dnia 12 grudnia 2023 r. wszystkie te rzeczy trafiły do dzieci i młodzieży z placówki „Podleśna Przystań”, gdzie bardzo serdecznie zostaliśmy przywitani przez panią dyrektor i podopiecznych.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy zaangażowali się w tę radosną akcję, a tym samym wywołali uśmiech na wielu dziecięcych twarzach.

Dziękujemy również Pani Elżbiecie Kotwicy i Pani Monice Jaskot za transport uczniów i prezentów do Stalowej Woli.