Dzień Mamy i Taty

przez Monika Kopeć

„Dziś Święto naszych Mam i Tatusiów, piękny to czas
Niech, więc zabrzmi radość pośród nas, niech nucą ptaszki pośród drzew. Dla Ciebie tato i moja mamo! Dla Was jest ten miłości żar. I słodkich uczuć szczęścia dar. To dla Was dziś kwitnie piękny róży kwia
t. Żyjcie nam długo, sto lat!”

   W dniu 26.05.2023 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty. Przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców programy artystyczne oraz upominki. Wierszykami, piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi dzieci podziękowały rodzicom za ich miłość, która zostaje jak światło na całe życie. Występom tym towarzyszyło wiele emocji okazywanych nie tylko przez dzieci, lecz także i przez rodziców. Panowała podniosła atmosfera. Dziękujemy rodzicom za przybycie, życzliwość i ciepłe słowa.