Dzień Babci i Dziadka

przez Monika Kopeć

„Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka…

Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany

i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy”.

W dniach 11-12 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanym dla nich programie artystycznym. Przedszkolaki  zaprezentowały Jasełka połączone z wierszami, piosenkami oraz tańcami, które ćwiczyły na uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie obdarowały swoich bliskich przygotowanymi laurkami i słodkim upominkiem. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Dziękujemy również Radzie Rodziców za przygotowanie słodkich upominków na Dzień Babci i Dziadka.