Dzień Przedszkolaka 2021

przez Monika Kopeć

 Co roku, w całej Polsce , 20 września przedszkolaki świętują Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W naszym przedszkolu też pamiętaliśmy o tym święcie.  Na dzieci czekało wiele atrakcji: kino z popcornem, fotobudka, quiz o naszym przedszkolu, malowanie twarzy, zabawy taneczne przy największych przebojach dla dzieci oraz konkurencje sportowe i zabawy integracyjne, a także słodkie upominki i okolicznościowe dyplomy z życzeniami.

   Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

   Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom radości ze zdobywanej wiedzy, samych wesołych chwil spędzanych w przedszkolu, uśmiechu i beztroski.