Odwiedziny Pana Policjanta

przez Monika Kopeć

8 czerwca 2021 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem, we wszystkich grupach przedszkolnych. Pan policjant przybliżył dzieciom zasady bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Wyjaśnił jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych. Dzieci  z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Uzyskana wiedza na pewno naszym przedszkolakom się przyda.  Przedszkolaki mogły posiedzieć w policyjnym radiowozie, zobaczyć, gdzie włącza się sygnały dźwiękowe, jak funkcjonuje radiostacja. Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie aspirantowi sztabowemu, p. Robertowi, który przyjechał do nas  z Komendy Powiatowej  Policji w Stalowej Woli.