Startujemy w programie „Akademia dojrzewania”

przez Anna Nalepa

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Nasza szkoła bierze udział w programie „Akademia dojrzewania – Lactacyd”.

Zajęcia w ramach programu odbywają się na lekcjach wychowania do życia w rodzinie. Podsumowaniem udziału szkoły jest stworzenie plakatu pt. „Moje naturalne piękno – Girl power”. Mimo niesprzyjających warunków w czasie trwania pandemii uczennice klasy VIII: Katarzyna Potocka, Wiktoria Kozioł, Magdalena Gugała, Hanna Żurawska, Weronika Wdowiak i Julia Kotwica, podjęły się wykonania plakatu. Plakat został umieszczony na stronie programu pod linkiem https://akademia-dojrzewania.pl/artykuly/szkoly/konkurs-moje-naturalne-piekno.

Dziewczęta wraz z opiekunem Panią Alicją Piekarz proszę o oddawanie głosów na Ich pracę, gdyż wiąże się to z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród. Zapraszamy do głosowania!

Wspomóżcie nasze uczennice!