Bal Karnawałowy

przez Monika Kopeć
Bal Karnawałowy

W dniu 05.02.2021r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. 

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów,…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wszyscy uczestnicy balu przeszli do holu, gdzie wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się  bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.  Muzyka porywała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, rock and rola. Na zakończenie balu na każdego czekał słodki poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.