Rozpoczynamy nowy rok szkolny!

przez admin

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie! Przygotowujemy się na bezpieczny powrót do szkoły. Dnia 1 września 2020 r. na godz. 9.00 zapraszamy uczniów klas II – VIII, natomiast na godz. 10.00 uczniów klasy I. 

Ze względu na okres pandemii nie będzie uroczystego otwarcia. Uczniowie klas II – VIII spotykają się bezpośrednio z wychowawcami w swojej sali lekcyjnej. Wychowawcy przekażą najistotniejsze informacje i wytyczne dotyczące organizacji nauki i zadbania o bezpieczeństwo w nowym roku szkolnym. Autobus szkolny będzie czekał na uczniów o 8.30 w Burdzach. 

Uczniów klasy I wraz z jednym Rodzicem zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego na godz. 10.00 do hali sportowej. Otwarcie  zostanie połączone z pasowaniem na pierwszoklasistę. 

Przy wejściu do szkoły uczniowie proszeni są o dezynfekcję rąk i założenie maseczki lub przyłbicy. 

Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z Wewnętrznymi Procedurami Bezpieczeństwa w Okresie Pandemii COVID – 19 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Przyszowie, które umieszczone są na naszej stronie internetowej w zakładce DOKUMENTY.