Kolejny rok szkolny za nami …

przez admin

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Ostatnie miesiące nauki były wyjątkowe i nietypowe. Wymagały od każdego z nas otwartości na zmiany. Zamiast lekcji w klasie braliśmy udział w lekcjach zdalnych, zamiast spotkań w murach szkoły, znaleźliśmy się w domowej izolacji. Nie było to jednak przeszkodą do solidnej i wytężonej pracy, o czym świadczy ogromna ilość świadectw z paskiem.

Drodzy Rodzice, dziękuję za współpracę w tym roku szkolnym, szczególnie w tym trudnym czasie. Dziękuję za zaangażowanie i pracę, którą wnieśliście w zdalną naukę Waszych dzieci, a naszych uczniów. Jestem przekonana, że Wasz wysiłek zaowocuje piękną i pomyślną przyszłością młodego pokolenia.

 Kochani Uczniowie, przed Wami długo wyczekiwane wakacje. Dziękuję Wam za ten rok szkolny, który pomimo pandemii zakończyliśmy wspólnie. Życzę Wam udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

             Dyrektor szkoły, Anna Bednarczyk