Kiermasz ozdób wielkanocnych!

przez admin

Szkolny Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu zaprasza wszystkich chętnych z klas I – VIII do wzięcia udziału w corocznym, szkolnym kiermaszu ozdób wielkanocnych. Dochód z kiermaszu zostanie przekazany na cele charytatywne.

Prace podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą prosimy składać w terminie do 31 marca 2020 r. u wychowawców klas lub u Pani Alicji Piekarz. Każdy uczeń przekazuje na kiermasz dowolną ozdobę wielkanocną, jednocześnie ma świadomość tego, że ozdoba ta zostanie sprzedana, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne. Udział w kiermaszu będzie nagrodzony punktami dodatnimi z zachowania oraz oceną celującą z plastyki za aktywność.

Kiermasz rozpoczniemy w naszej szkole 1 kwietnia 2020 r. Serdecznie zapraszamy do zięcia udziału w tej szlachetnej akcji!