Gminny Konkurs kolęd i Pastorałek

przez admin

W dniu dzisiejszym  w naszym Przedszkolu odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek  „Hej kolęda, kolęda!”. Na konkursowej scenie zaprezentowało się jedenastu uczestników. Każdy występ  był wyjątkowy i wprawił  wszystkich słuchających w świąteczny nastrój.

Wśród tegorocznych laureatów, których wokalne umiejętności oceniło i doceniło konkursowe jury znaleźli się:

Nadia Serafin- Przedszkole w Stanach

Gabrysia Nitek- Przedszkole w Przyszowie

Aleksander Wyka- Przedszkole w Stanach

Lenka Woś- Oddział Przedszkolny w Gwoźdźcu

Maja Michalska- Przedszkole w Bojanowie

Nikola Gugała- Przedszkole w Przyszowie

Paweł Baran-  Oddział Przedszkolny w Gwoźdźcu

Julka Głuszak- Przedszkole w Stanach

Natalka Szczęch- Przedszkole w Bojanowie

Alicja Sulich- Przedszkole w Przyszowie

Łucja Stencel- – Oddział Przedszkolny w Gwoźdźcu.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za udział w naszym radosnym przedświątecznym kolędowaniu.

Jednocześnie pragniemy podziękować Wójtowi Gminy Bojanów, panu Sławomirowi Serafinowi, Bankowi Spółdzielczemu w Bojanowie oraz właścicielom sklepu „To i owo” w Przyszowie za zasponsorowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu.