Pasowanie na Przedszkolaka 2019

przez admin
W dniu dzisiejszym w naszym Przedszkolu miała miejsce wyjątkowo radosna uroczystość. Nasze Maluchy z grupy „Biedronki” podczas uroczystego ślubowania oficjalnie dołączyły do grona Przedszkolaków. W towarzystwie starszych Koleżanek i Kolegów z grup „Misie” oraz „Pszczółki” po raz pierwszy wystąpiły przed Rodzicami i zebranymi Gośćmi. Wszystkie nasze Przedszkolaki zaprezentowały się znakomicie i sprawiły, że przygotowany występ był pełen dziecięcej radości.
Dziękujemy Zastępcy Wójta Gminy Bojanów pani Zofii Kruk za uczestnictwo w tak ważnym dla przedszkolnej społeczności wydarzeniu oraz upominki przygotowane dla naszych Maluchów.
Dziękujemy także pani Dyrektor Annie Bednarczyk za czynienie honoru i pasowanie naszych „Biedronek” na Przedszkolaków.
Słowa podziękowania kierujemy także do Rodziców naszych Maluchów, którzy odwiedzili dziś nasze Przedszkole i towarzyszyli swoim pociechom w tak ważnym dla nich dniu.
W szczególności dziękujemy pani Aleksandrze Wolak za przygotowanie dla naszych Maluchów pięknego i pysznego biedronkowego tortu, który był naszym dzisiejszym słodkim poczęstunkiem.
Jeszcze raz witamy serdecznie nasze Maluchy w przedszkolnym gronie i życzymy im wiele radości płynącej z zabawy w naszym Przedszkolu!