III Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

przez admin

Tak ważne święto jakim jest Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości uczciliśmy godnie, wyrażając swój patriotyzm i pamięć o bohaterach wojennych. Tym, którzy oddali swoje życie w imieniu wolności i suwerenności Polski oddaliśmy hołd śpiewająco, najpierw podczas III Międzyszkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej, a następnie odśpiewując wspólnie Mazurka Dąbrowskiego. Zapraszamy na nasz profil facebookowy , gdzie znajdziecie nagrania z konkursowych występów naszych uczniów oraz nagranie hymnu. 

W Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej wzięło udział 11 uczniów z trzech szkół Gminy Bojanów, tj. z Gwoźdźca, Stanów i Przyszowa. Nasza szkołę reprezentowały: Natalia Żak, Karolina Piekarz, Patrycja Wolak, Aleksandra Koleńska oraz Dominika Puzio. Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom. Oto przyznane miejsca:


I miejsce – Karolina Baran (Gwoździec)
                   Karolina Piekarz (Przyszów)

II miejsce – Aleksandra Koleńska (Przyszów)
                    Dominika Puzio (Przyszów)

III miejsce – Natalia Żak (Przyszów)
                      Julia Magdziak (Stany)

Wyróżnienia: Patrycja Wolak (Przyszów), Julia Lesiczka (Gwoździec), Anna Lesiczka (Gwoździec), Marcin Gąsiorek (Stany( oraz Anna Michalska (Stany)