Miś Ludwiś w bibliotece, czyli trzecie Misiowe spotkanie

przez admin
Przedszkolaki z grupy „Biedronki” odbyły dziś w towarzystwie swojego Misia Ludwisia kolejne czytelnicze spotkanie. Tym razem, śladami Starszaków wybrały się do wyjątkowego dla każdego czytelnika miejsca- odwiedziły szkolną bibliotekę. Jest to również miejsce bardzo ważne dla samego projektu czytelniczego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” i wizyty w nim nie mogło zabraknąć w trakcie jego realizacji. Na miejscu Przedszkolaki dowiedziały się jak i dlaczego należy dbać o książki oraz opowiedziały o swoich ulubionych bajkowych postaciach. Oczywiście nie mogło zabraknąć także wspólnego czytania. Tym razem nasze Maluchy wysłuchały bajki „Franklin zaprasza misia”. Dziękujemy pani Ani Nalepie, opiekunowi biblioteki, za miłe spotkanie i wspólne czytanie .