„Magiczna Moc Bajek”- inauguracja projektu

przez admin

 

W obecnym roku szkolnym 2019/2020 w okresie od 01.10.2019 do 31.05.2020 w Naszym Przedszkolu będzie realizowany Międzynarodowy Projekt Czytelniczy w formie innowacji pedagogicznej pt. „Magiczna moc bajek”. Głównym celem Projektu jest promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposobu na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy
 i wychowanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych u dzieci w wieku przedszkolnym wobec osób z niepełnosprawnością. Projekt składa się z VIII modułów, w ramach których będziemy z dziećmi realizować określone zadania oraz z innych zadań projektowych, które będziemy realizować dodatkowo.

I tak oto dziś zaczęliśmy naszą przygodę z bajką  „Kopciuszek”, którą naszym Przedszkolakom przeczytała pani dyrektor Anna Bednarczyk.  Ta piękna i znana dobrze opowieść stanowiła znakomite odniesienie do przeprowadzonego w ramach projektu konkursu techniczno- plastycznego „Zaczarowana dynia”.

Zgłoszonych zostało do niego 31 wyjątkowych i bardzo pomysłowych prac, które wzbudziły zachwyt starannością wykonania i niekonwencjonalną formą. Wszystkie zostały docenione i nagrodzone.

Wśród laureatów znaleźli się:

Grupa „Biedronki”

 

Delekta Dorian

Reguła Dorotka

Siembida Anielka

Sondej Mateusz

Wolak Staś

Wołosz Kuba

Zimoń Hania

 

Grupa „Misie”

Cuber Waldemar

Dąbek Józio

Jurczyk Mikołaj

Józefiak Wiktor

Kotwica Sara

Muszyńska Natalia

Nitek Gabrysia

Szewc Julka

Wilk Karol

Żak Kacper

 

Grupa „Pszczółki”

Błądek Mikołaj

Burdzy Patrycja

Butryn Filip

Derylak Ela

Janiec Franek

Juhos Irenka

Lebioda Lenka

Ludian Amelka

Olejarz Lenka

Rędzio Emilka

Serafin Liwia

Stańko Eliska

Sulich Alicja

Wolak Jaś

 

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!