Gimnastyka buzi i języka z Jeżem Jerzym

przez admin
Jeż Jerzy to bardzo aktywna maskotka. Tym razem wyruszył w odwiedziny do naszych najmłodszych Przedszkolaków z grupy „Biedronki”. Wraz z przedszkolnym logopedą panią Dianą Półtorak- Siembidą, opiekunką projektu „Podróże Jeża ze Zgierza”, zawitał do ich grupy i wzbudził tym niemałą sensację. A jako, że nasz Jerzy jest dobrze wychowanym Jeżem i z pustymi rękami w gości nie przychodzi, przyniósł im bajeczkę logopedyczną, zawierającą wcale nie najłatwiejsze ćwiczenia. Języki się plątały, a buzie gimnastykowały, ale koniec końców nasze Maluchy dały radę wykonać wszystkie logopedyczne łamańce. Jerzy szybko wzbudził także ich wielką sympatię, pozostając z nimi już do końca dnia. Także „Biedronki” miały dla niego miłą niespodziankę. Z pomocą swoich pań stworzyły całą gromadę jeżyków, które towarzyszyły Jerzemu podczas tej miłej wizyty.