Powitanie Jesieni

przez admin
Ani się spostrzegliśmy jak nadeszła jesień, która powitała nas ciepłym słoneczkiem i pierwszymi kolorowymi liśćmi.
Z tej okazji nasze Przedszkolaki urządziły jej serdeczne powitanie.
„Biedronki” w towarzystwie „Pani Jesieni” poznały jej dary oraz barwy, które następnie ustawiły w jesiennym kąciku przyrody. Z łatwością odnajdywały je także później, między kolejnymi zjazdami ze zjeżdżalni na przedszkolnym placu zabaw.
Także Starszaki z grup „Misie” oraz „Pszczółki” musiały na własne oczy przekonać się, czy na pewno jesień jest już z nami. Dlatego ochoczo wyruszyły do pobliskiego lasu na poszukiwanie jej oznak. Zebrali tam mnóstwo kolorowych liści, żołędzi i szyszek,
którymi także ozdobili kąciki przyrody w swoich salach. Barwnym akcentem było także wykonanie pięknych bukietów z jesiennych kwiatów i traw, które nasze Starszaki wykonały z wyjątkową kreatywnością. Mamy nadzieję, że tak przywitana jesień odwdzięczy się nam wieloma słonecznymi i ciepłymi dniami.