Piknik charytatywny

przez admin

Samorząd Uczniowski wraz z członkami naszego Szkolnego Koła Wolontariatu rozpoczął swoją tegoroczną działalność od bardzo szczytnego, a zarazem można rzec „smacznego” przedsięwzięcia. We czwartek, z inicjatywy naszych uczniów, rozpoczął się kiermasz charytatywny na rzecz Pana Adama, mieszkańca Maziarnii, który uległ poważnemu wypadkowi i potrzebuje ogromnego wsparcia ludzi dobrego serca, by wrócić do zdrowia. Włączyliśmy się do tej akcji i udało się nam pozyskać znaczną kwotę ze sprzedaży babeczek upieczonych przez dziewczynki z klasy 8. Prowadziliśmy również zbiórkę do puszki. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńców, uczniom i ich rodzicom za przekazane datki.
Chcielibyśmy równocześnie poinformować, że akcja nadal trwa na terenie naszej gminy. Już 15 września, o godz. 14, odbędzie się piknik charytatywny, dochód z którego zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Pana Adama. Serdecznie zapraszamy na teren Domu Opieki Dziennej w Maziarnii. Jeśli ktoś z państwa chciałby wesprzeć Pana Adamy, można przekazać pieniążki na konto utworzone specjalnie na tę zbiórkę. Z góry dziękujemy za wsparcie.
Wśród zdjęć odnajdziecie plakat z numerem konta.