The story of Baby Jesus – Jasełka Bożonarodzeniowe

przez admin

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najradośniejszy czas w całym roku. Świętujemy w gronie rodzinnym w naszych domach, ale także w szkole. Naszą tradycją są Jasełka Bożonarodzeniowe oraz konkurs kolęd i pastorałek. W tym roku jasełka przygotowali w języku angielskim uczniowie klasy szóstej pod kierownictwem p. Katarzyny Surmy. Bardzo dziękujęmy Bartoszowi Wolakowi i Józefowi Sulichowi z klasy V oraz Tomkowi Pieli z klasy VII za występ w roli Trzech Króli. Godnie zastąpili kilku uczniów  z klasy VI, którzy z powodu choroby nie mogli wystąpić w przedstawieniu. 
Piękna sceneria świąteczna i kolędy w języku angielskim wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie opowiedzieli historię nardzodzin Jezusa od momentu zapowiedzi o przyjściu na świat Mesjasza przez Archanioła Gabriela do dnia, w którym Święta Rodziny wyruszyła do Egiptu.

Gratulujemy pięknego występu i talentu wokalnego. Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, gdzie będziecie mogli posłuchać uczniów klasy VI śpiewających kolędy w języku angielskim.:-)