Odwiedziny Świętego Mikołaja

przez admin

6 grudnia to dzień szczerze wyczekiwany przez wszystkie Dzieci w Polsce. To dzień odwiedzin wyjątkowego Gościa, który przybywając do domów i przedszkoli w całym kraju wzbudza powszechną euforię i szczęście. Mowa oczywiści o Świętym Mikołaju, którego długa siwa broda i czerwony strój są rozpoznawalne na całym świecie.

Także do naszego Przedszkola zawitał ten sympatyczny staruszek. Czekało go tu prawdziwie gorące powitanie. Nasze Przedszkolaki były niezwykle poruszone tymi odwiedzinami. Radosne okrzyki i szerokie uśmiechy były na to najlepszym dowodem. Nie zabrakło także dziecięcych przechwałek, dzieci jedno przez drugie opowiadało jak bardzo grzeczne było w mijającym roku.

Święty Mikołaj wysłuchał wszystkiego cierpliwie i z zadowoleniem przyznał, że każdy z naszych Przedszkolaków zasłużył na mikołajkowe podarki, które następnie rozdał.

Także Przedszkolaki miały dla naszego Gościa wyjątkowy prezent- obdarowały go piękną piosenką, którą cierpliwie ćwiczyły przez ostatnie kilka dni.

Było to bardzo sympatyczne, a zarazem wzruszające spotkanie, które z czasem zmieni się w piękne wspomnienie z dzieciństwa.

[g-gallery gid=”5552″]